Hakkımızda

AYDIN KİMYA temelleri ilk olarak 2001 yılında, AYDIN Ailesi  tarafın dan, Deterjan ve Oto bakim ürünleri ve imalatı ve satışı amacıyla kurulmuş. KONYA Sanayi Sitesin de faaliyet göstermektedir. Endüstriyel ve Evsel temizlik ürünlerinde uzmanlaşmış en büyük ve önde gelen firmalardan biridir.

Aydın Kimya, ürünlerini ileri teknolojiye sahip tesisinde üretmektedir. Şirketimiz farklı ürün gruplarında 2000 ton/ay üretim kapasitesine sahiptir. Gururla kaliteli ürünler üreterek sadece Türkiye’de değil, çeşitli İhracat Pazarlarında da hatırı sayılır bir memnun müşteri sayısına ulaşmıştır.

Aydın Kimya, 2001 yılından beri (  TSE ) ISO 9001 & ISO 14001 & ISO 22000 Kalite, Çevre ve Gıda Güvenliği Sistemi belgelerini almaya hak kazanmıştır. Ayrıca OHSAS 18001 İş sağlığı ve Güvenliği Belgemiz de bulunmaktadır. Helal belgemizle. Fabrika içindeki ve dışındaki tüm faaliyetler Sağlık ve Emniyet, Çevre, Etik ve Sosyal Yönetmeliklere uygun olacak şekilde düzenlenmektedir.

Yönetim sistemleri kapsamımız; Evsel, Endrüstriyel ve Kişisel Hijyen Ürünleri İmalatı ve Pazarlamasıdır.

Ürünlerimiz yüksek oranda biyo-çözünür hammaddelerden üretilmekte ve modern uluslararası derecelendirilmiş laboratuvarlarda Türk ve Avrupa standartlarına göre test edilmektedir.

Üretimin tam otomatik ve yüksek kapasitede olmasından dolayı çok tanınmış markalarımız ve özel markalarımızın yanı sıra fason üretimde de kişiye özel üretim yapabilecek büyük ve esnek bir üretim yelpazesine eriştik.

Aydın Kimya’nın misyonu “müşteri ihtiyaçlarını anlamak ve yüksek kalitedeki ürünleri en üstün teknoloji ile üreterek” etkili bir organizasyon olmaktır.

Faaaliyet kapsamımız, politikamız, çevre performansımız ilgili tarafların erişimine açıktır. Aydın Kimya Çevre Yönetim  Sistemi ile ilgili iletişimlere cevap vermekte ve çevresel sorumluluğunun farkındadır.